Select language:
Like Arena on Facebook Watch Arena videos on YouTube Follow Arena on Twitter
Liepos 31-ąją – pirmasis Stingo koncertas Kaune

Liepos 31-ąją – pirmasis Stingo koncertas Kaune

2012 07 31 | 20:00 | Koncertas | Arena


Liepos 31-ąją – pirmasis Stingo koncertas Kaune

Gerbėjų džiaugsmui tikra muzikos legenda tituluojamas Stingas atvyksta į Lietuvą. Naujausias atlikėjo turas „Back to Bass Tour“ dovanos visų laikų geriausius jo kūrinius. Vienintelis šių gastrolių pasirodymas mūsų šalyje įvyks liepos 31-ąją didžiausioje koncertų salėje Lietuvoje – Kauno „Žalgirio“ arenoje. Beje, tai bus pirmasis Stingo pasirodymas laikinojoje sostinėje. Išankstinius bilietus į vieno populiariausių pasaulyje muzikantų koncertą jau nuo vasario 28 d. 10 val. ryto pirmiausia galės įsigyti koncertą organizuojančios kompanijos „BDG Music” klubo nariai.
 
Praėjusių metų spalį 60-metį atšventęs muzikantas per ilgus metus scenoje užtarnavo aukščiausio rango muzikos industrijos atstovų pagarbą. Nenuostabu, kad jubiliejiniame koncerte „Beacon” teatre Niujorke muzikantas atliko mėgstamiausias savo dainas su tokiais itin garsiais bičiuliais kaip Bruce‘as Springsteenas, Stevie Wonderis, Billy Joelis ir Lady Gaga. Anglų kilmės atlikėjas per karjerą sukūrė daugybę platininių albumų, jo keliasdešimt dainų tapo hitais. Jis pelnė net 16 „Grammy“ statulėlių ir iš viso pasaulyje pardavė per 115 mln. albumų.
 
Turą „Back to Bass Tour“ Stingas pradėjo praėjusių metų rudenį, šie jo koncertai skirti pažymėti solinės karjeros 25-mečiui. Naujųjų gastrolių koncertuose skamba visi garsiausi ir labiausiai Stingo gerbėjų pamėgti kūriniai ne tik iš dainininko asmeninio, bet ir grupės „The Police“ repertuaro. Tiesa, daugumai ne vieną dešimtmetį pasaulį džiuginusių kūrinių specialiai šiam turui buvo sukurtos naujos, energingos aranžuotės. Stingo solinės karjeros 25-mečiui buvo išleista ir puikiai muzikos kritikų įvertinta muzikanto darbų perspektyva – trijų kompaktinių plokštelių ir vieno DVD su anksčiau neviešinta medžiaga iš atlikėjo koncertų rinkinys, pavadintas „Sting: 25 Years“.
 
Nors Lietuvoje jau esame girdėję Stingą dainuojant jautriai ir lyriškai, šįsyk koncertas turės daugiau roko prieskonio, mat „Back to Bass Tour“ gastrolių metu atlikėjas keliauja su gyva penkių muzikantų grupe. Scenoje kartu su Stingu pasirodys ilgametis jo bendražygis, gitaristas Dominicas Milleris, gitaristas Rufusas Milleris, būgnininkas Vinnie Colaiuta, elektriniu smuiku grojantis Peteris Tickellis ir žavi vokalistė Jo Lawry.
 
Stingas Kaune klausytojus džiuginti ketina skirtingų savo karjeros etapų kūryba – pasirinktinai jis dainuos muziką tiek iš debiutinio, 1985-ųjų albumo „The Dream Of The Blue Turtles“, tiek ir iš vėlesnių jo muzikos rinkinių. Ypač publikos ausis glostys tokie hitai kaip „Desert Rose“,  „Fields of Gold”, „All This Time”, „Message In A Bottle” bei kiti.

Stingo „Back to Bass Tour“ repeticijų ištraukas galima pamatyti oficialioje muzikanto svetainėje.

Renginio vieta: „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
Renginio data ir laikas: 2012.07.31 20:00
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 02:00
Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai: taip
Neįgalieji ir juos lydintis asmuo įleidžiami nemokamai: ne
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: ne
Bilietų platintojai: Ticket Pro www.ticketpro.lt
Bilietų pardavimo pradžia: 2012.03.01Galerija

Kalendorius
2015
Rugsėjis
03
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Virtualus turas

 

   

Arenos partneriai
          kauno savivaldybe nespalvotas        utenoslogonew12.png       

       

 audiklubaslogo.jpeg

     

 

             

               

 

Charlie pica 

        
              vytautas grey logo               
          1410 logo            
                   
  
      mokipay      
          
     

 Vmiestas_logo_pilkas