Select language:
Like Arena on Facebook Watch Arena videos on YouTube Follow Arena on Twitter
Didysis Motinos dienos koncertas

Didysis Motinos dienos koncertas

2013 05 05 | 17:00 | Koncertas | Arena


Didysis Motinos dienos koncertas

Motinos diena švenčiama daugelyje pasaulio šalių. Skirtingose tautose šventės datos šiek tiek skiriasi, tačiau visur tai - pavasario šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi.  

Lietuvoje paprastai mamas sveikiname pirmąjį gegužės sekmadienį, tad šiais metais šventė iškrito gegužės 5-ą dieną. Būtent tada būrys garsiausių Lietuvos dainininkų kviečia klausytojus į Kauno „Žalgirio“ areną. 

Didysis Motinos dienos koncertas - tai švelnus linkėjimas moteriai, padėka už visų mūsų gyvenimą ir visos geriausios mamai skirtos lietuviškos dainos, kada nors sukurtos išilgai Nemuno.  

Koncerte dainas atliks galingi balsai ir mėgiami mūsų scenos charakteriai - Stasys Povilaitis, Mantas Jankavičius, Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Sasha Song, Karina Krysko, Evelina Sašenko, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, Ieva Narkutė, Vaida Genytė, Tele-Bim-Bam siela Neringa, Steponas Januška, Justinas Lapatinskas, Ligitas Kernagis ir „Džimbos“ vaikai.   Vokalistams akomponuos Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, o renginį pravesti visais šventais ir savo mamos meile prisiekė Marijonas Mikutavičius. 

„Kartais paklausius mūsų dainų atrodo, kad visos mamos verkia, - sako renginio vedėjas Marijonas - bet mes dainuosim tai, kur jos ir juokiasi“.  

Visi dalyvaujantys pasiryžę atiduoti visa, kas paslėpta sieloje, kad koncertas būtų tiek lyriškas ir švelnus, kiek ir emocingai pratrūkstantis ir uždegantis. Juk tokios būna mūsų mamos.   Dainoms kuriamos naujoviškos aranžuotės ir dainininkai jau renkasi, kuriuos kūrinius jie labiausiai turėtų atlikti. Kai kuriems lengva. Steponas Januška gali bet kurią akimirką uždainuoti „o kaip norėčiau aš vėl, sutikti rytą pas mamą“. Ta daina jau tapusi atlikėjo vizitine kortele.   Pavyzdžiui, Sasha Song savo kajerą didžiojoje scenoje pradėjo tada, kai dar būdamas berniūkštis sudainavo žodžius „mama, pakylėk ligi dangaus“. 

Daina „Mamai“ tapo tikru hitu ir atlikėjas su malonumu ją atliks Didžiąjame Motinos dienos koncerte.   Kai kuriems kitiems atlikėjams teks prisijaukinti dainas, kurių jiems dar neteko dainuoti, tačiau todėl koncertas tik dar labiau intriguoja.  

Mantas Jankavičius sakosi pasimetęs tarp tokios daugybės lietuviškų dainų, skirtų mamoms. „Galbūt aš dainuosiu kelias dainas iš karto, nes, pavyzdžiui, mano mamos viena daina neapdainuosi“, - juokiasi atlikėjas.  

Laukiame jūsų jaukią gegužės 5-osios popietę. Atsiveskit mamą. P.S. Tėčiai kviečiami taip pat :) 

Specialus pasiūlymas. Stilingas, didingas ir erdvus
„14 10“ restoranas, esantis „Žalgirio“ arenoje, kviečia per MAMOS dienai skirtą koncertą (gegužės 5 d.) pasimėgauti šventiniais pietumis arba gurmaniška vakariene (parsisiųskite specialų meniu). Staliukų rezervacija tel. 8 611 22033 arba el.paštu restoranas@1410.lt (Rezervacija būtina). Daugiau informacijos www.1410.lt

Renginio vieta: „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
Renginio data ir laikas: 2013 m. gegužės 5 d. 17.00 val.
Durys atidaromos: 15.30 val.
Ar bus pertrauka?: Ne
Ar bus apšildanti grupė?: Ne
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai: Taip, neužimantys papildomos sėdimos vietos
Neįgalieji ir juos lydintis asmuo įleidžiami nemokamai: Ne
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: Ne
Bilieto kaina: 55; 65; 75; 85 Lt (be mokesčių)
Mažiausia neakcinė kaina: 55 Lt
Bilietų platintojo mokestis: 3 Lt
Arenos mokestis: 3 Lt
Klubo nariai perkasi bilietus: 2013.03.08 – 03.22 d.
Salės planas: Koncertas 1
Bilietų platintojas: Tiketa, Arenos bilietų kasa 8 37 354 403                           
Bilietų pardavimo pradžia: 2013 m. kovo 8 d.

Įsigijusieji bilietą ARENOS KLUBE (120-123 sektoriuose) gali mėgautis ne tik geru renginio matomumu, bet ir šiomis privilegijomis: patekimas į areną be eilių ARENOS KLUBO įėjimu, atskiras baras, rūbinė, tualetas bei rūkomasis lauko terasoje. Klubo erdvėje veikia nemokamas bevielis internetas.Galerija

Kalendorius
2015
Spalis
07
P A T K P Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 
Virtualus turas

 

   

Arenos partneriai
          kauno savivaldybe nespalvotas        utenoslogonew12.png       

       

 audiklubaslogo.jpeg

     

 

             

               

 

Charlie pica 

        
              vytautas grey logo               
          1410 logo            
                   
  
      mokipay      
          
     

 Vmiestas_logo_pilkas